6 tipů, jak zútulnit dětský pokoj


Pokud je ten správný čas, kdy zařídit Vašemu dítku samostatný pokojíček a přemýšlíte, čím ho co nejvíce zpříjemnit, nechte se inspirovat těmito tipy.
 
1.Postel s přídavným spaním
Jako rodiči Vám určitě záleží na tom, aby se Vaše dítě dobře vyspalo, proto asi nejdůležitější věcí je vybrat kvalitní, pohodlnou postel. Pokud ale koupíte postel s přídavným spaním, budou Vám Vaše zlatíčka vděčni. Už ve školkovém věku totiž začínají děti navazovat přátelské vztahy a tak občasné přespání nějakého kamaráda bude možné a s přídavnou postelí určitě i dobrodružné.
 
2.Sedací pytel, křesílko
My, dospělí, si rádi uděláme pohodlí u sledování večerního filmu. Dopřejte stejně tak pohodlí Vašim nejmenším pořízením sedacího pytle nebo dětského křesílka.
Sedací pytel má výhodu v tom, že polystyren, kterým je pytel naplněn, můžete dle potřeby odebírat nebo doplňovat.
 
3.Dětský koberec
Velice pěkně doplní celkový vzhled místnosti, můžete zvolit různé motivy. Pro chlapce jsou skvělé koberce s motivem silnice. Děti se pěkně zabaví při hře, ale může posloužit i jako učební pomůcka.

4.Komoda s látkovými zásuvkami
Toto vybavení lze použít od narození na různé potřeby pro miminko až po ukládání hraček. Děti je jistě ocení, protože zásuvky nejsou zakryté a tak jsou dětem dobře přístupné a také mají přehled v urovnání hraček.
 
5.Samolepící obrázky
Samolepky na zeď by neměly chybět v žádném dětském pokojíku. Dalo by se říct, že právě ty skvěle zútulní pokojíček. Existuje nepřeberné množství motivů, stačí jen vybrat ten správný pro Vaše dítko, to, co ho rozveselí nejvíc.
Velmi oblíbené jsou také svítící nástěnné samolepky, např. s motivem meteorického deště, měsíce a hvězdiček. Samolepky se nasvítí denním světlem a ve tmě nádherně září.

6.Dřevěné háčky na zeď
Háčky na zeď jsou nepostradatelným doplňkem dětského pokojíku. Lze na ně bez obav zavěsit lehčí tašku nebo lehčí oblečení. Pro rodiče znamenají  jistou úlevu od poházených věcí po místnosti a děti se zároveň naučí, že i oblečení má své místo.