Dekorace aut

Auta se dekorují z dvou základních důvodů. Prvním je snaha majitele odlišit se od ostatních, vyjádřit svůj názor a podobně. Druhým důvodem dekorování aut jsou různé životní události, nejčastěji svatby, někdy i pohřby. Třetí důvod dekorování aut je v podstatě životní styl s názvem tunning.
pomalovaný kabriolet
Při životním stylu tunning se často zasahuje do interiéru i exteriéru aut, přidává se reprosystém, tunikové prvky, jako křídla, mračítka, upravené prahy a podobně. Používají se i speciální barvy, které se zdají podle dopadu světla jiné, takové auto můžete jednou považovat za fialové, podruhé za modré a potřetí například za zelené. To záleží na úhlu dopadu světla a toho, v jakém úhlu se na auto díváte vy. Používají se také různé tlumiče či speciální výfuky dělající hrozný rámus, dle tunnerů různý zvuk. Ale často to zní, jako když máte díru ve výfuku. V oboru tunningu aut se dělá mnoho různých úprav, od drobných, až po velmi výrazné, měnící zcela vzhled auta.
Podívejme se tedy na dekorování aut pro různé příležitosti. Těmito příležitostmi jsou často svatby. To potom na předku auta sedí panáček či panenka oblečení do svátečního, podle toho, zda jde o vůz vezoucí nevěstu či ženicha. Ostatní auta bývají ozdobená pouze květinami a stuhami v barvách, do kterých je svatba lazena. Tyto dekorace vypadají opravdu nádherně, ale mnoho toho nevydrží, jsou určeny především pro kratší cesty na místo, kde se koná obřad.
svatební auto
Dalším druhem dekoratérů aut jsou pyšní rodiče, kteří si na svá auta lepí nálepky pozor dítě v autě, nejlépe i se jménem dítěte a obrázkem, který vystihuje dětské zájmy či sport, který dítko dělá. Toto však může být pro naše potomky velmi nebezpečné, protože každý cizí člověk ví jméno dítěte i jeho zájmy a snadno ho odláká, díky těmto vědomostem. Dekoračně můžeme decentně vkusným tetováním upravit kapotu auta, nebo jeho bok ať už květinou, nebo nějakým nápisem či obrázkem zvířete. Změnit dekoracemi můžeme i interiér auta, změnou barvy a stylu potahů sedaček a volantu, vhodně umístěnou ozdobnou vůní do auta a mnoho dalšího, co Vás jen napadne.