Jak můžete žít bez sexu

Ztratit zájem o sex je pro muže produktivního věku, či dokonce mladistvé, tím nejhorším možným scénářem, jaký je může potkat. Jakmile se v klidu posadí do křesla, uvědomí si, že se jim okruh životních tužeb a hlavně samotného smyslu života smrsknul do poměrně úzkého koridoru situací „má dáti-dal“ a některých vesměs povrchních zálib, jako je sběratelství, kutilství anebo dokonce dobré jídlo, cigarety a alkohol. Z mužů, kteří nejeví zájem o sex, se také mohou stát přepracovaní workoholici či bezcitní manažeři, co jim jde zejména o vlastní prospěch, finanční profit a falešnou slávu.

žena na boku

Muž je zkrátka mužem do té doby, dokud je schopen podávat fyzické výkony při sportu a manuální práci, a zároveň podobné výkony zopakovat v posteli s milující partnerkou. Ženy obdivují a podporují zejména takové jedince, kteří jsou sebevědomí, dbají o svůj zevnějšek i o svou duši, a jsou schopni do milování zahrnout i vlastní zodpovědnost.

Zodpovědnost za sebe sama, za svůj vlastní život a jeho vývoj, je totiž kořenem úspěchu každého vztahu, včetně těch partnerských, provázaných sexualitou. Máme tím na mysli zejména starostlivost o svůj jídelníček, kvalitu spánku a životní postoj ke stresovým situacím a jejich řešení. Kdo si je dobře vědom provázanosti zdravé výživy, dostatku pohybu a života bez stresu, bývá vítězem v milostných scénách a nemívá problémy ani s libidem, ani s erekcí.

nahá žena v posteli

Ptáte se, jak je to možné? Na tuto otázku je celkem snadná odpověď – nevhodné potraviny s nedostatkem živin a vlákniny (bílá mouka, bílý cukr, maso s vysokým obsahem stresových hormonů), fyzická lenivost a veškeré stresové podněty jsou hlavní příčinou problémů v sexuální oblasti. Spoléhat se na Viagru bez receptu nic neřeší, vy se musíte zaměřit na eliminaci stresu kvůli zvýšenému výskytu stresových hormonů v krvi, které brání tvorbě důležitého mužského hormonu testosteronu, a stejně tak musíte váš organismus napumpovat živinami, namísto abyste je svým nevhodným jídlem či alkoholem z těla spíše odebírali.