Máte rádi kočky, ale nemůžete je mít doma? Zajděte si do kočičí kavárny

Pokud je člověk obklopen zvířetem, které má rád, cítí se dobře. V jejich přítomnosti lze zapomenout na všechny starosti. Dokáže se uvolnit a odreagovat například od stresu z práce. Není tedy divu, že zoologické zahrady jsou oblíbenou destinací pro rodinu s dětmi, páry nebo i samostatné jedince.
kočka na gauči
Jestliže toužíte po kontaktu s kočkou, vydejte se do kavárny. Záleží také, v jaké oblasti České republiky se podnik nachází. Každá kočka má jinou povahu, některá hosty chodí vítat, jiná naopak před nimi utíká. Další se nechá pohladit, ale do náruče se vzít nenechá.
V  kavárně si můžete objednat cappucino či ledový čaj s mátou a k tomu jako dezert čokoládový dort. Každý si z jídelního a nápojového lístku přijde na své. Otázkou je, kam si sednout. Často se stává, že v křesle odpočívá kočka. Pokud neobsadila celé křeslo nebo pohovku, posaďte se vedle ní. Budete mít tak společnost. Musíte si však dávat pozor na vaše jídlo. Kočky jsou zvědavé a takový zákusek může přilákat jejich pozornost. Ostražití byste měli být, i když půjdete třeba jen na toaletu, neboť zvířata mají v kavárně víceméně volný pohyb. Mohou běhat po celé místnosti či ležet na zemi.
kočka u kelímku
Tohle místo se hodí pro jakékoliv setkání, jako jsou schůzky s kolegy z práce, rande, rodinné oslavy a další. Jestli chcete vzít sebou i děti, berte na vědomí, že nesmí příliš obtěžovat kočky, to znamená tahat je za ocas, vnucovat jim hračky a podobně. Proto své ratolesti předem upozorněte na slušné chování nebo je nechte raději doma. Mnohdy jsou děti v kavárně opravdu neposedné a dělají problémy nejen zvířeti, ale i servírkám.
Vyhledejte si tedy na mapě, zda se v blízkosti vašeho bydliště nachází kavárna. Pokud ano, navštivte ji. Určitě nebudete litovat, čeká vás nezapomenutelný zážitek.