Nezkoušejte opět zhubnout, prostě zhubněte

Snaha získat hezkou a zdravou postavu nemusí vždycky skončit neúspěchem. Nejdůležitější je odhodlání se se bod něco konečně udělat, a taky disciplína. Bez té to stejně nakonec vzdáte vždycky. Internet a časopisy jsou plné nesmyslných diet, které vám nepomůžou, a ještě si uškodíte. Naopak existují cesty, jak shodit přebytečná kila a získat postavu snů. Jednou z nich je ketonová dieta https://goodly.cz/zhubnout-pomoci-keto-diety-nebo-to-jde-i-lepe/, kdy přijímáte minimum sacharidů a velké množství bílkovin.

atlet s proteinem

Klíčem je strava
Vyvážený jídelníček, který obsahuje všechny potřebné živiny, ale i tak je potřeba některé látky doplňovat. Jednou z nich jsou práce proteiny. Jen málo lidí jich přijme z jídelníčku dostatek. Proto je vždycky vhodné je doplňovat prostřednictvím fitness doplňků stravy. Ideální pro tento účel jsou proteinové koktejly. http://www.lidovky.cz/netradicni-letni-koktejly-recepty-od-profesionalnich-barmanu-p6b-/dobra-chut.aspx%3Fc%3DA100729_115233_dobra-chut_glu Ty si jednoduše uděláte doma. Stačí si koupit proteinový prášek, který po smíchání s vodou jednoduše vypijete. Tento postup se doporučuje zejména po tréninku, ale můžete si tak nahradit třeba svačinu.

Proteinové prášky jsou vhodné nejen na pití
Vyzkoušejte proteinové prášky Goodly, které jsou mezi lidmi velmi oblíbené. Jsou kvalitní a navíc i chutné. Najdete u nás neutrální příchuť, a taky lesní směs a vanilku s čokoládou. Každá chuť je něčím zajímavá, a určitě se vám nepřejí. Prášek se dá použít k přípravě zdravějších jídel. Svých oblíbených jídel se nemusíte vzdávat ani při hubnutí. Stačí do nich dávat méně cukru a bílé mouky, a naopak přidat trošku toho proteinového prášku.

proteinový shake

Lívance i perník
Na internetu najdete spousty receptů, které vytvořili i fitness trenéři a nutriční terapeuti. Ti dokážou vymyslet zdravější varianty klasických jídel, a to dokonce i těch sladkých. Prohlédněte si inspiraci, a vyzkoušejte proteinové prášky, které u nás najdete u v malých baleních na ochutnání. Nehubněte bez proteinů, protože jsou zkrátka potřeba.