Přivýdělky na internetu

1)      Pokud jste kreativní, máte spoustu nápadů a rádi píšete různé texty, je pro Vás práce Copywritera jako dělaná. Jedná se o to, že dostanete nějaké téma, na které si můžete vymyslet jakýkoliv článek, ten je pak zveřejňovaný na různých webových stránkách.

práce na počítači

2)      Baví Vás práce s počítačem a umíte se pohybovat na internetu, mohla by pro Vás být zajímavá práce tvorby či správy webových stránek. Vaším úkolem by bylo buď tvořit webové stránky pro různé firmy, nebo se o weby jen starat jako takový správce.

 

3)      Jestli máte trochu času navíc, formou přivýdělku může být i vyplňování online dotazníků, existuje spousta tazatelských společností, do kterých se stačí registrovat, navázat s nimi spolupráci. Firma Vám následně posílá dotazníky, za které dostáváte peníze, když je vyplníte. Čím více jste aktivní, tím více dotazníků Vám bude zasíláno.

 

4)      Možností přivýdělku z domova je i známá práce telefonisty, tudíž call operátora. Bude se po Vás požadovat hlavně komunikativní charakter, spolehlivost a samostatnost. Pokud těmito vlastnostmi vyzařujete, máte vyhráno a celkem pohodlně si můžete vydělávat z domova.

pracovní prostředí

5)      Máte obchodního ducha? Umíte si obstarat zákazníky? Firmy, které se zabývají například prodejem kosmetiky, Vás přivítají s otevřenou náručí.  Dále to bude jen na Vás, budete prodávat produkty vlastním zákazníkům, % z prodeje půjdou Vám. Je jen na Vás, kolik budete schopni si vydělat. V takových pracích je možnost kariérního růstu, můžete si pod sebe vzít vlastní “zaměstnance“ a dostávat provize z jejich prodejů.

 

6)      Jestliže jste zastánci spíše manuální práce, máme tu pro Vás taky možnost výdělku. Některé firmy Vám mohou přivézt zboží až k Vám domů, například budete sestavovat propisky, či něco jiného, až budete mít práci hotovou, firma od Vás zase vyhotovené zboží přiveze a tak záleží opět na Vás, kolik práce uděláte.