Užijte si krásné chvíle v hotelu Lednice


V případě, že se chystáte strávit svůj či pracovní čas v oblasti jižní Moravy, tak vás bude zajisté zajímat i vhodné ubytování. Takové, které dokáže poskytnout veškerý komfort rodinám, partnerům, přátelům i kolegům či zaměstnancům.
Pokud jste milovníky hradů a zámků, zahrad a krásné přírody, tak určitě byste brali i nádherný výhled právě na zmíněné prvky. A takovou možnost poskytuje úchvatný hotel Lednice.
Právě z jeho oken uvidíte nejen krásnou přírodu, zámecké zahrady, ale i přímo zámek Lednice, na který se každý vydrží dívat celé hodiny. S takovou podívanou se vám bude nejen krásně přebývat, ale i usínat a oceníte i další komfort tohoto ubytování.

zámek Lednice a jeho okolí

Za krásami přírody, na dobré víno i wellness
Co se týká veškerého komfortu, tak je možné se ubytovat až v 50 moderně zařízených pokojích, které neztrácejí ani nádech historie. V celém komplexu je připojení k WiFi zdarma a na každém pokoji je TV a satelitní připojení.
Pokud chcete i další luxusní služby přímo na místě, tak vás potěší možnost wellness přímo v hotelu, který obnáší saunu, vířivou vanu i různé druhy masáží. Pro aktivní jedince jsou připravené šipky, stolní tenis nebo si můžete zahrát tenis klasický.

sklenice vína a svíčky

Krásné okolí a příroda přímo vyzývají k procházkám a pěší turistice a na svoje si přijdou i nadšenci cyklistiky.
Po veškerých zážitcích vám určitě vytráví a od toho je připravena hotelová restaurace, která nabízí pestré jídelní menu i pití.
Vzhledem k tomu, že jde o pobyt na jižní Moravě, tak nechybí ani tradice, kterou je kvalitní víno. Vychutnat si jej můžete ve vinném sklípku včetně degustací a nechybí ani vlastní pivovar.
Zajisté si odnesete spoustu krásných zážitků a pěkné vzpomínky vás nechají se na místo dál vracet. Pohodlné a komfortní zázemí včetně jedinečných služeb, pestré stravy a pití uspokojí i náročné potřeby včetně požadavků firem.