Chcete se cítit jako princezna?

Svatební den je pro ženu jeden z nejvýznamnějších dnů v životě. Je úplně jedno kolik ženě je, každá chce být v tento den krásná a alespoň jednou se cítit ve svatebních šatech jako princezna.
Přemýšlíte, zda si šaty nechat ušít nebo si je vypůjčit v půjčovně?
Některá nevěsta si možná bude chtít nechat šaty ušít jen proto, aby si je mohla schovat na památku. Většina žen, ale zvolí půjčení šatů v půjčovně .
dokonalý pár.jpg
V půjčovnách si můžete vybrat z velmi krásných modelů šatů a naleznete k nim i vhodné doplňky. Není dnes problém zvolit mimo klasickou bílou barvu šaty v jiných barvách. Většina půjčoven má své internetové stránky. V klidu si je prohlédněte a udělejte si představu o tom, jaký typ šatů byste chtěli obléknout. Pokud si nejste jisté a ve výběru tápete, rádi vám v půjčovně poradí, popřípadě na šatech udělají potřebné úpravy. Jestli jste plnější postavy nebo právě očekáváte miminko, nemusíte se zříkat krásných šatů. I s takovou variantou svatební salóny počítají.
nevěsta na zámku.jpg
Patříte-li k těm, které mají o svých svatebních šatech jasnou představu, a máte pocit, že takové šaty žádná půjčovna nenabízí, nechte si šaty ušít na míru. Vyberte si, ale takové krejčovství, u kterého si budete jisti, že vašim představám vyhoví k vaší spokojenosti. Šaty musí být ušity opravdu precizně a dokonale vám padnout, abyste se v nich cítila skutečně dobře. V případě, že si necháte svatební šaty zhotovit u švadleny, máte jistotu, že pokud potřebujete skrýt nějaké nedostatky vaší postavy nebo naopak vyzvednout vaše přednosti, švadlena vám ráda pomůže. U šitých šatů máte totiž možnost, zkorigovat vaši postavu. Počítejte s tím, že šaty vám nebudou ušity za jednu návštěvu. Krejčovství budete muset navštívit několikrát.
troje svatební šaty.jpg
Švadlena vám nejen musí vzít přesné míry, ale velmi důležité je také zkoušení šatů během samotného šití.