Hledání správného směru

Hledání správného směru

Ekonomika slábne. V této nelehké době ekonomika bude slábnout a inflace zvyšovat. A ceny produktů budu nadále vzrůstat a mnoha obchodníků na trhu budou odcházet a zase přicházet. Válka není řešení, sice ekonomický vývoj za 100 let potřebuje obnovit ekonomickou rovnováhou a musí spadnou na zem a zase budou vzrůstat, jak se díváme na finanční trhy za celá průběh lidstva, ale válka přinese nejen ekonomický vývoj, ale i mnoho z obětí války. Vojenské jednotky, občany, Ženy a Matky, statečné Studenstvo a nevinné Děti. Tohle je pravá oběť ekonomiky. Ekonomika po času bude slábnou především v Evropě, pak to přijde i na Ameriku a jejich země. Celá nadvládá trhu se bude přesouvat do Číny nebo Indie. Jak známe z historie každých par stovek let se přesouvá moc, jak finanční, tak mocenská z kontinentu na kontinent, Amerika zná rozsudek a má strach.

Ekonomický rozvoj

Hledání správného směru je velice dobrá myšlenka, která pomůže, ale na prvním místě musíme zastavit válku a vliv Ruska na Ukrajinu. Poté se zaměříme na dodavatelé ze Saudské Arábie kvůli ropy a různých dalších olejů. Hlavní problém je v nerostných surovinách a materiálech., které dovážíme z Ruska. Musíme navázat spolupráci s Evropou a minimálně na dva roky šetřit se spotřebou, než najdeme dalšího dodavatele na nerostné suroviny a ropné oleje. Další krok bude elektřina a plyn. České domácnosti první zimu to zvládnou se svetrem, druhou zimu s bundou, ale třetí zima už být nemusí.

Dovoz ropy a olejů

To samé platí s elektřinou. Německo je na 35 procentech závislé na dovoz z Ruska, ale Česko je na 85 procentech. Pár roků to bude těžké pro každou domácnost, ale s naší plnou soustavu daní, věřících občanů a peněžních toků to zvládneme. Budeme investovat do vlastních přístrojů, továren a investiční toky a dotace se rozšíří a budeme do pár let na tom dobře. Česká republika na to má, máme skvělé lidi a naše ekonomika je na mírně úrovni.