Krásné a hnědé opálení bez nutnosti slunce


Každoročně závidíte na dovolené u moře na pláži všem ženám jejich krásné opálení, protože ať děláte, co děláte, vaše pokožka má do hnědého odstínu daleko? Tak proč si prostě neskočit do solárka? Navštivte solárium brno a po pár návštěvách se budete moci pyšnit zářivou opálenou pokožkou. V našem centru získáte šetrným způsobem opálení podle vašich představ. Nemusíte se obávat toho, že byste skončili oranžoví jako mrkev nebo černí tak, že by se za to ani černoch nemusel stydět. Stačí prostě jen vědět, kam zajít na takové kvalitní opálení. U nás vám také navíc dáme vybrat z více druhů opalovacích strojů.

slunce

Můžete se tak opalovat vleže nebo vestoje, podle vašeho uvážení. Opalování funguje tak, že dochází ke stimulaci pigmentů v kůži. Výhodou je také to, že se dá snadněji (na rozdíl od opalování na přímém slunci) předejít spálení kůže a nežádoucím kožním alergiím při dodržování stanovených časů a rozestupů mezi jednotlivými návštěvami a dalších bezpečnostních zásad jako je odstranění šperků, make-upu, ochrany očí a dalších doporučení, která dostanete.

bikiny

Dejte vale vybledlé a mdlé pokožce. Po pár pravidelných návštěvách v našem opalovacím centru se budete líbit sami sobě a budete se cítit lépe už jen při pohledu do zrcadla. V opálené pleti také více vyniknout vaše oči. Opálením také navíc zamaskujete různé nedokonalosti pleti, takže budete také krásnější. Snědé opálení vás prostě rozzáří. Ještě váháte nad návštěvou u nás? Už nemáte proč váhat. Vyjděte létu naproti nejen v nových plavkách, ale také s novým opálením. Navštivte naše specializované solárium a přijďte si k nám pro novou, krásnou a zdravě vypadající opálenou pokožku. Nechte u nás rozzářit vaši pokožku. Rádi vás u nás přivítáme a vysvětlíme vám vše potřebné, co vás bude zajímat.