Lasergame Praha


Poměrně netradiční hra pro týmy, která musí chytit za srdce každého, kdo má rád akční hry, které mají smysl. Tahle lasergame Praha umí v člověku vytvořit skvělý pocit ze hry, protože je to velice zábavné a opravdu se u toho nasmějete, unavíte, zasportujete si a všechno se vám bude zdát skvělé. Utečete od reality a všechno tak nějak do sebe zapadne, takže proč to nezkusit? Zahrajete si luxusně promyšlenou hru se skvělým námětem aztéckých ruin nebo labyrintu.

billboard-right

Tohle jsou dvě arény, které můžete u nás kdykoliv navštívit a vytvořit si tak v nich rezervaci. Hodně typů her zajistí, že se vždy budete velmi rádi vracet a zkoušet i jiné hry, než jste doposud vyzkoušeli, to je jasné. Všechno bude pro vás najednou jednoznačně skvělé. Určitě si to musíte všechno pořádně užít, jelikož tohle bude zábava až po uši. Jedenáct nejrůznějších typů her úprk zábavu, dvě arény, které jsou připravené, aby vám dobře posloužili, náš ochotný personál na baru, který vás obslouží, není nic lepšího, než si takhle užít den v týdnu či si tahle pěkně užít víkendový den.

billboard-left(1)

Netradiční zážitek

Máte dost obyčejných výletů a her, které znáte nazpaměť? Chcete zažít akční den, plný zábavy, pohybu a něčeho, co jste nezkoušeli? Lasergame rozhodně splní tohle. Nemějte vůbec žádné obavy v tomhle směru, to rozhodně není vůbec podstatné. Vybírat můžete přes internet, jelikož máme internetový rezervační revoluční systém, takže se sami můžete kouknout na to, jak je to obsazené, jak která aréna a sami si vybrat, co bude pro vás. Virtuální prohlídka je u nás také jednou z důležitých věcí, kterou můžete vyžít, takže se na to koukněte a uvidíte, jestli vás naše prostory a nabídky her nějak osloví, ale pevně věříme, že ano a že to dopadne, jak nejlépe to půjde. My vás nemůžeme zákonitě klamat, to si zkuste a zahrajte si. Opravdu si to užijete sto pro na maximum.