Péče o tělo

V zimních měsících je naše pokožka obzvlášť náchylná na poškození. Neúprosné mrazy a zima celkově ji může opravdu hodně vysušovat a je tedy důležité jí dodávat potřebné látky k tomu, aby zůstala krásně pevná a pružná. Když se naučíte o své tělo dobře a efektivně pečovat, tak Vám bude dokonalé tělo hned na začátku léta. Jaké ale přípravky rozhodně používat a co naopak vynechat?
péče o pleť
Tělové mléko – asi naprostý základ všeho. Můžete si pořídit jak mléko, tak i tělový krém, to už je jen a jen na Vás. Dobré krémy jsou takové, které obsahují některé přírodní oleje, hlavně pak tedy arganový olej či kokosový. Oba jsou známí pro své hydratační účinky a dodají Vaší pokožce na pružnosti. Vyvarujte se přehnaně parfemovaným druhům, neboť mohou Vaši kůži naopak rozdráždit a výsledek bude vlastně absolutně opačný. Pokud jste alergičtí, pak je dobré sáhnout po nějakých přírodních produktech, které jsou v dnešní době dostupné i v normálních drogeriích, takže vůbec nemusíte zoufat.
Pleťový krém – naprostá nezbytnost do mrazivých dnů. Vybírejte vždy takový, který má silné hydratační účinky a je, pokud možno, hypoalergenní. Pamatujte, že tvář je ta část těla, která je vždy vidět, takže se o ni podle toho musíte starat a dodávat ji potřebné látky k tomu, aby si zachovala co nejdéle mladistvý vzhled.
krém na koleni
Balzám na rty – stejně jako v létě, tak i v zimě jsou naše rty opravdu hodně namáhané. Popraskané rty můžete vidět téměř na každém rohu. Je tomu tedy dobré předcházet prevencí. Pořiďte si takový pečující přípravek, co Vám bude vyhovovat a naučte se ho mít vždy po ruce. Velmi dobrou a oblíbenou značkou pro péči o tělo bývá například norská Neutrogena.
Pamatujte, že je také důležité dbát o svou dutinu ústní, abyste se vyhnuli nechtěným problémům a nemuseli pak trávit krásné letní dny u zubaře v křesle. Jak na to a co je pro Vás ta nejlepší péče, to vše najdete na: .
Vše je to jen a jen o prevenci a o správné volbě přípravků, pak už se můžete jen těšit tomu, že se budete ve své kůži cítit opravdu dobře.