(123)456 7890 demo@coblog.com
Nezařazené

Nepostradatelní pomocníci do ženské koupelny

Názorem mužů je, že ženy pro své běžné fungování potřebují spoustu různých drobností (muži by je zřejmě nejspíš označili spíše za „kravinky“). Muži mají výjimečně v tomto bodě skutečně pravdu. Měli by si zároveň však uvědomit, že všechny tyto maličkosti používají jejich partnerky proto, aby se jim co nejvíce líbily. Dost pochybuji o tom, že by se nějakému muži líbilo mít doba neudržovanou, nevoňavou či jinak zanedbanou ženu.
 štětce na kosmetiku
Které že to nástroje a pomůcky tak lze v ženské koupelně při jejím důkladném prohlížení bezpečně spatřit?
 
1.       Tvarovač řas – s tímto jednoduchým nástrojem je možné docílit, aby řady vypadaly jednak delší a jednak měly i krásný tvar polovičního U. S tokovým pohledem je možné učinit dojem na nejednoho muže.
2.       Štětce na make-up – u žen, které si potrpí pouze na trochu pudru a bledou rtěnku, stejně jako u těch, jejichž líčení sestává z moha různých vrstev nanášených produktů – u všech těchto žen jsou štětce na make-up nepostradatelnými pomocníky.
laki na nehty a manikúra
3.       Oddělovače prstů – pro bezchybné nanesení laku na nehty v oblasti spodních končetin jsou zapotřebí pěnové „oddělováky“ nejrůznějších tvarů a designů. Tyto nejenže dobře poslouží, ale mnohokrát také pobaví kolemjdoucí osoby, jelikož při jejich užívání vypadá nejedna žena tak trochu legračně a nekoordinovaně.
4.       Leštičku na nehty – tuto lze nalézt v koupelnách žen, které nepreferují umělé nehty. Po jejím užití a nanesení laku vypadají nehty skutečně krásně a udržovaně.
5.       Pinzetu – ať již na vytrhávání chloupků na nejrůznějších částech těla, nebo jako pohotovostní nástroj v případě, kdy se potřebujete zbavit klíštěte případně jiného parazita. Pinzeta má v koupelně ženy velmi široké využití.
hnědé oko ilustrace
6.       Manikúru – kromě samostatného leštítka na nehty vlastí též většina žen alespoň malou sadu na manikúru, v níž se nacházejí nehtové nůžtičky, zatlačovače nehtové kůžičky, pilník
a případná další „hejblátka“.
7.       Koupací čepici – protože pokud potřebujete rychlou sprchu, není vždy čas na to sušit následně ještě mokré vlasy, které Vás zdržují v přípravách.
8.       Lufu – pro udržování hebké a prokrvené pokožky celého těla je lufa nepostradatelnou. Pánové, vzpomeňte si na ni, až budete v noci hladit svou partnerku po její bezchybné pokožce!