Nepostradatelní pomocníci do ženské koupelny

Názorem mužů je, že ženy pro své běžné fungování potřebují spoustu různých drobností (muži by je zřejmě nejspíš označili spíše za „kravinky“). Muži mají výjimečně v tomto bodě skutečně pravdu. Měli by si zároveň však uvědomit, že všechny tyto maličkosti používají jejich partnerky proto, aby se jim co nejvíce líbily. Dost pochybuji o tom, že by se nějakému muži líbilo mít doba neudržovanou, nevoňavou či jinak zanedbanou ženu.
 štětce na kosmetiku
Které že to nástroje a pomůcky tak lze v ženské koupelně při jejím důkladném prohlížení bezpečně spatřit?
 
1.       Tvarovač řas – s tímto jednoduchým nástrojem je možné docílit, aby řady vypadaly jednak delší a jednak měly i krásný tvar polovičního U. S tokovým pohledem je možné učinit dojem na nejednoho muže.
2.       Štětce na make-up – u žen, které si potrpí pouze na trochu pudru a bledou rtěnku, stejně jako u těch, jejichž líčení sestává z moha různých vrstev nanášených produktů – u všech těchto žen jsou štětce na make-up nepostradatelnými pomocníky.
laki na nehty a manikúra
3.       Oddělovače prstů – pro bezchybné nanesení laku na nehty v oblasti spodních končetin jsou zapotřebí pěnové „oddělováky“ nejrůznějších tvarů a designů. Tyto nejenže dobře poslouží, ale mnohokrát také pobaví kolemjdoucí osoby, jelikož při jejich užívání vypadá nejedna žena tak trochu legračně a nekoordinovaně.
4.       Leštičku na nehty – tuto lze nalézt v koupelnách žen, které nepreferují umělé nehty. Po jejím užití a nanesení laku vypadají nehty skutečně krásně a udržovaně.
5.       Pinzetu – ať již na vytrhávání chloupků na nejrůznějších částech těla, nebo jako pohotovostní nástroj v případě, kdy se potřebujete zbavit klíštěte případně jiného parazita. Pinzeta má v koupelně ženy velmi široké využití.
hnědé oko ilustrace
6.       Manikúru – kromě samostatného leštítka na nehty vlastí též většina žen alespoň malou sadu na manikúru, v níž se nacházejí nehtové nůžtičky, zatlačovače nehtové kůžičky, pilník
a případná další „hejblátka“.
7.       Koupací čepici – protože pokud potřebujete rychlou sprchu, není vždy čas na to sušit následně ještě mokré vlasy, které Vás zdržují v přípravách.
8.       Lufu – pro udržování hebké a prokrvené pokožky celého těla je lufa nepostradatelnou. Pánové, vzpomeňte si na ni, až budete v noci hladit svou partnerku po její bezchybné pokožce!