Stěhování bez námahy

Dostali jste klíče od nového domova, ale teď přišla ta horší věc a to je příšerné stěhování? Pokud ano, udělejte výjimku a nechte tuto práci na profesionální firmě. Stěhování Praha, se postará o všechny Vaše věci a přestěhuje Vás do nového domu mrknutím oka.

stěhování (9)

Tato firma se zajímá o stěhování už dlouhé roky a má ty nejlepší zkušenosti na trhu. Díky profesionálně proškoleným zaměstnancům nedochází k žádným prodlevám a celé stěhování je plynulé a dobře řízené. Výhodou je také fakt, že firma pracuje 7 dní v týdnu a to i ve svátcích a o víkendu. Navíc se věnuje i stěhování těžkých břemen, nebo stěhování kanceláří. Do jejich služeb patří také demontování a následovné smontování nábytku v novém domově. Jejich prioritou je především rychlost, dochvilnost a také spolehlivost, která je vždy důležitá. Při stěhování se však nemusíte bát ani odcizení, nebo poničení některé z Vašich věcí. Firma je pojištěná do výše 3 milionů, a pokud nedej bože k něčemu dojde, je vše řádně pojištěné. Při stěhování serverů, či jiného dražšího zařízení jsou věci pod neustálým dohledem, aby nedošlo k žádnému odcizení.

stěhování (3)

Na webových stránkách se můžete podívat na reference zákazníků, kteří tyto služby využili. Samozřejmostí je zde také ceník služeb a to včetně obalového materiálu, který budete při stěhování potřebovat. Firma nabízí také slevy pro seniory a neziskové organizace s dětskými domovy. Pro objednávku stačí vyplnit kontaktní formulář, kde vypíšete základní informace, které firmě ulehčí celkovou práci. Nebo můžete firmu kontaktovat telefonicky a domluvit se na všem podrobněji. Firma provádí také vyklízení nemovitostí a stěhování velkých firem.

Pokud tedy přemýšlíte o stěhování, zvolte lehčí variantu v podobě profesionálů. Zajisté nebudete této služby litovat a ba naopak jí doporučíte všem svým kamarádům a rodině.