Zábradlí je součást schodů

Každý z nás si nejspíše nedokáže představit, že by bylo schodiště bez zábradlí, nebo zábradlí bez schodiště. S největší pravděpodobností by budova neprošla ani kolaudací a dům by byl tak neobyvatelný. Pokud jste tedy na rozhodujícím bodu, týkajícího se zábradlí, zkuste vsadit na dřevěné zábradlí na schodiště, které Vám zaručeně nadchne jak esteticky, tak bezpečnostně.

Zábradlí (3)

Zábradlí by mělo být dokonale zakomponované do celkového vzhledu interiéru a mělo, by domu, udávám ten správný nádech. V poslední době se opět vrací materiál v podobě dřeva, který dokonale sedí snad ke všem podkladům. Díky jeho lesklosti a velkému výběru odstínu, jde zakomponovat jak k novodobému, tak ke staršímu nábytku. Nejčastější variantou dřeva je však dub a buk. Toto dřevo je po nalakování dokonale lesklé a pěkně se na něm vyjímají letokruhy stromů.

Pokud se rozhodnete svoje zábradlí dělat ze dřeva, obraťte se na tuto firmu. Fa-havlíček, se výrobou a schodů a zábradlí zabývá dlouhé roky a má ty nejlepší zkušenosti se dřevem. Na výběr budete mít, mnoho odstínů dřeva a bude jen na Vás, jaké si vyberete. Dokonalost schodiště vytváří však také šprušle, které mají nejzajímavější tvary a záhyby. Na webových stránkách se můžete podívat na velké množství šprušlí, které firma nabízí a to v mnoha odstínech. Mimo schodiště a zábradlí se firma věnuje také vybavení interiéru, obložení stropů a stěn. Mezi její skvost patří i vybavení interiéru, proto není problém si udělat třeba ložnici, či kuchyň ze dřeva a to přesně podle vašeho gusta. Samozřejmostí jsou však i dětské pokoje, či židle a křesla. Zkrátka kdo chce výrobky ze dřeva, ten si zde určitě vybere.

Zábradlí (5)

Pokud se tedy rozhodujete, jaké vybrat zábradlí, či schodiště, zkuste vsadit na tuto osvědčenou firmu. Zaručeně se Vám jejich konečná práce bude líbit a možná popřemýšlíte, zda si od nich nenecháte udělat třeba i ložnici.