I podnikání bývá problémem

Lidem provozujícím soukromý byznys lze nejednou závidět jejich pozici. Tito mohou být svými velice dobře finančně zabezpečenými pány, kteří si mohou dělat pomalu všechno, co se jim jenom zlíbí.

Jenže jakkoliv je toto možné, nikdy to není zaručené. A naopak je i celá řada případů, kdy se dotyční mohou klidně i strhat, a přesto jim štěstí nepřeje. A je logické, že to už jim nikdo z ostatních lidí nezávidí a že v takových chvílích by už s podnikajícími lidmi nikdo neměnil.

Ovšem jak to zaonačit, aby se i těm momentálně neúspěšným začalo znovu dařit? Jak změnit nepříznivý osud v osud příznivý, takovémuto člověku nakloněný?

kreslené mince

Nejednou se to nezvládne automaticky, samo od sebe. Změny sice možné bývají, pozitivních výsledků by se tu dalo dosáhnout, jenže k tomu je vesměs zapotřebí dostatek peněz. Aby bylo na investice, na modernizaci, na zaplacení dluhů a vlastně i na živobytí do doby, než se vše změní k lepšímu. A takové peníze není velice často kde brát.

Totiž jedna možnost tu je. Říká se jí půjčka. Jenomže takovou potřebnou podnikatelskou půjčku dostane obvykle jenom ten, kdo je bonitní, tedy kdo je schopný prokázat, že je na tom tak dobře, aby zvládnul i následné splácení. A to není v silách někoho, kdo má jenom skoupé daňové přiznání, dluhy, kam se jenom podívá, záznamy v registrech dlužníků, exekuce…

A co má dělat nedokonalý žadatel? Smířit se s tím, že mu banky nebudou věřit a nic mu nepůjčí?

obrázek banky

Kdeže! Takový podnikatel by se měl ucházet o nabídku zvanou americká hypotéka bez registru https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/. A sice proto, že vlastní-li nějakou nemovitost, která by se dala dát nebankovní společnosti do zástavy, má v podstatě vyhráno.

Díky takové zástavě tu půjčí prakticky každému, kdo si o takovou hypotéku zažádá. A taková půjčka se navíc získá i za velice příznivých podmínek.

A ruku na srdce – kdo by podobnou možnost nevyužil a nechal raději své podnikání skomírat?