Zabezpečte svůj vůz


Pokud chcete mít svůj vůz v dokonalém bezpečí, a přitom nechcete kupovat drahou garáž, bude vám bohatě stačit vybudovat na zahradě nějaké zastřešení.

Zabezpečte svůj vůz

Nějaký druh vozidla má skoro každá rodina. Je to mnohem lepší než muset jezdit hromadnou dopravou, i když to v konečném důsledku může vyjít dráž. O svá vozidla rádio pečujeme a snažíme se je chránit. I proto každý, kdo může, má alespoň nějakou garáž. Ta je velice užitečná, ale také velice drahá. V některých městech taková sranda může stát i několik stovek tisíc a pronájmy také nejsou úplně zadarmo. Mnohem jednodušší je, když máte vlastní dům a velkou zahradu. To si pak můžete nechat postavit garáž hned vedle svého obydlí. Ovšem to taky není laciné, a přitom to může trvat i docela dlouho, zvláště během období dešťů.

Přístřešek

V případě, že chcete svůj vůz chránit a zároveň disponujete vlastní zahradou, existují i lepší řešení než jen klasická předražená garáž. Třeba takový přístřešek pro auto pergoly-trutnov.cz také není špatný co se ochrany týče. Navíc je docela levný. I proto je o tento druh zastřešení docela velký zájem.

Na první pohled je jasné, že takovou míru ochrany jako garáž přístřešek opravdu neposkytuje. Nemá totiž stěny, alespoň ne všechny čtyři. Díky tomu je vozidlo částečně vystaveno venkovnímu ruchu a nikdy nemůžete vědět, kdy po něm někdo hodí kamenem. Tyto věci se ale stávají jen málokdy a dá se na tuto alternativu pojistit. Před deštěm a dalšími nepříjemnostmi počasí ale chrání více než skvěle. Navíc zde nehrozí teplotní šok, který může autu škodit daleko více než sprška kamení.

Zastřešení pro vůz

Snadno se staví

Navíc na rozdíl od garáže, jejíž budování se může táhnout dlouhé měsíce, je přístřešek na nohou během několika hodin, když se do toho dáte. Navíc nebudete potřebovat ani žádnou firmu. V případě, že máte schopné kamarády, můžete takovou konstrukci postavit i svépomoci. Většinou se totiž jedná o prefabrikát, který více než cokoliv jiného připomíná dětskou stavebnici. Smontovat vše dohromady tedy není kdovíjak složitý úkol.