Americká hypotéka – jak tento trend nebankovních půjček funguje v praxi

Potřebujete půjčku, abyste mohli znovu nastartovat své podnikání v této nelehké době? Banka vám nepůjčí a vy už nemáte kam jít? Americká hypotéka vám pomůže.

Americká hypotéka – jak tento trend nebankovních půjček funguje v praxi

V této nelehké době chybí peníze asi úplně všem. Pokud potřebujete půjčit peníze pro své podnikání a všechny banky vám už odmítli, nevěšte hlavu. Je tu řešení, které vám může pomoci, i když pro banku už nejste důvěryhodnou osobou. Americká hypotéka je druhem nebankovního úvěru a poskytuje půjčky především pro podnikatele. Přičemž není podstatné, zda je osoba zapsána v registru dlužníků. Jak americkou hypotéku můžete získat a co všechno k tomu potřebujete?

pexels-photo-4475523

Snadnější to už být nemůže

Americká hypotéka se získává poměrně snadno a moc věcí k tomu nepotřebujete. Určitě se nebudete muset zabývat stohy papírů, nemusíte dokládat příjmy, nemusíte obhajovat, na co si peníze potřebujete půjčit – půjčka je totiž bezúčelová. Pokud máte zápis v registru dlužníků, také to ničemu nevadí a během posuzování půjčky vás rozhodně nikdo neodmítne, tak jako tomu je v případě banky. Americká hypotéka patří mezi nebankovní půjčky a je velmi oblíbená. Všechno se dá zařídit v klidu doma před internet, o tom, zda půjčku skutečně dostanete a v jaké výši vás budou informovat do několika hodin nebo maximálně dnů.

pexels-photo-3570244

Co tedy potřebujete?

Samozřejmě to není tak snadné, jak se může zdát. Bez záruky vám peníze nikdy nikdo nepůjčí, to je jasné. Pokud půjčku budete chtít získat, potřebovat k tomu budete nemovitost, kterou se budete moci zaručit. Ručení nemovitostí je tak jedinou podmínkou. Pokud vy sami ručit nemůžete, může to udělat někdo třetí za vás. Může to být rodinný příslušník nebo známý. Podle toho, o jakou nemovitost se jedná, se pak odvíjí i výše půjčky. Půjčit si obvykle můžete až do sedmdesáti procent hodnoty dané nemovitosti.

Splácet pak můžete podle toho, jak se vám to hodí a jaké jsou vaše aktuální možnosti. Výše splátek je jen na vás a půjčku dostanete na nízký úrok, který může být stejný jako v bance, ale i nižší.